Głównym profilem działalności firmy FASTMET jest zaopatrywanie przedsiębiorstw w elementy złączne oraz dodatkowo w armaturę. Nasze szerokie kontakty z rynkiem zagranicznym dają nam dostęp do rzadkich gatunków stali, nie występujących w kraju.

Założyciele firmy działają w branży metalowej od lat dziewięćdziesiątych. Najważniejszą zasadą naszej działalności jest spełnianie oczekiwań klientów, bez względu na trudność powierzonych nam zadań.

Nasze doświadczenie w dystrybucji wyrobów metalowych pozwala na zapewnienie Państwu jak najlepszych warunków współpracy oraz profesjonalną obsługę. Położenie geograficzne oraz ścisłe kontakty z czołowymi firmami kurierskimi pozwalają na szybkie dostawy zamawianych u nas wyrobów.

Wieloletnie doświadczenie wywodzące się z produkcji wyrobów złącznych pozwala nam zapewnić Państwu dostawy z pełną dokumentacją techniczną oraz stosownymi zaświadczeniami i atestami. Zapewniamy Państwu również kompleksowe i profesjonalne doradztwo techniczne. Podstawowym priorytetem jest spełnianie wszystkich Państwa oczekiwań, nawet najtrudniejsze zapytania nie pozostaną bez odpowiedzi.

Gwarantujemy, że nasza wiedza, doświadczenie oraz umiejętności dadzą Państwu pełną satysfakcję z zakupów i wzajemnej współpracy.